Kezdőlap arrow Határon belüli szervezetek arrow Magyarországért Egyesület
Magyarországért Egyesület PDF Nyomtatás E-mail
Budapest, Frankel Leó u.

www.magyarorszagertegyesulet.hu

Ez az e-mail cím védett a spamkeresőktől, engedélyezni kell a Javascript használatát a megtekintéshez.

Ez az e-mail cím védett a spamkeresőktől, engedélyezni kell a Javascript használatát a megtekintéshez. (tesvérközösségek szervezése)

Telefon:
06 30 633 1266
A Magyarországért Egyesület 2006. őszén a Kossuth téren született, miután az országgyűlés elnöke elutasította Makovecz Imre, Bethlen Farkas, Hargitay András, Kelemen András, Melocco Miklós, Molnár V. József, Papp Lajos, Pozsgai Imre, Szűrös Mátyás és Tőkés László beadványát arról, hogy kezdjünk tárgyalni a kibontakozásról. Sikeres rendezvényei mellett a Magyarországért Egyesület azóta történetileg megalapozott Alkotmány kialakításán és a magyar gazdaság többszintű átalakításának tervén dolgozik.
 
< Előző